İstediğiniz sayfaya aksiyon linki ekleyin. Snip.ly

Markaların basın ve halkla ilişkiler bölümünden çıkan haber bültenleri haber siteleriyle paylaşıldıktan sonra etkisini ölçmek, eğer metin, görsel ve video vs. ile bir yönlendirme yoksa mümkün değildir. Markaların sosyal ağlar üzerinden yayınladığı basın haberlerinin gösterim ve etkileşim sayıları takip etmek, hem yeni çıkacak haberlerin konularını hemde içeriği ile ilgili fikirler verir. Bununla birlikte haber sitesinin yönetimi elimizde olmadığı için müdahale edemeyiz ama  en azından sosyal ağlarımızda yayınladığımız içeriklerin bize geri dönüşünü ölçmek için snip.ly aracını kullanabilirsiniz.

Haberi okuyan bir kişinin aynı anda o haberin ilgili olduğu hizmet veya ürüne gidebileceği ilgili bir aksiyon düğmesi veya görsel tıklama ihtimali, sadece haberi düz okuyup etkileşime geçmesinden çok daha yüksek bir ihtimaldir. Bu örneği incelediğinizde daha anlamlı olacaktır; http://snip.ly/dc3tg#http://www.takvim.com.tr/Yasam/2016/02/13/nefesi-kesilmesin

bülten içi etkileşim

Sosyal ağınızda paylaştığınız bir linkin etkisini ölçmek istiyorsanız Snip.ly aracını kullanabilirsiniz. Aslında bir çok alan için kullanılabilen bu aracı haberleriniz için daha efektif sonuçlar doğuracağını düşünüyorum. Aşağıdaki ürün videosu tam olarak ne işe yaradığını gösteriyor.

Snip.ly teknik olarak iFrame yapısı üzerinden kurgulanmış bir araçtır. Aksiyon aldırıcı bir yapıya sahiptir. Pop-up istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Orta pakette 20 bin tıklama için 79 dolar gibi bir ücret  talep ediyorlar. Yapı iFrame olduğu için yazılım departmanın oturup geliştirebileceği bir araç.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s